Suvi 2019 (mai)

Alles see oli, kui kevad koputas uksele ja tennisistid ootasid saviliivale kolimist. Nüüdseks hakkab suvi lõppema, kuid Kappeli tänava augud on jätkuvalt parandamata, kuid kohe jõuab kätte tennise Mastersite aeg. Viimati jäime pidama aprilli keskele, kui oli tekkinud suur saviliiva hooaja ootus ja Jimmi oli selle kalendriaasta turniiride keskmine 3,7 võidetud geimi mängu kohta. Alustasime suvehooaega sellistelt edetabeli kohtadelt:

  • II liigas Erki 48. kohal ning Ivar 81 kohal. Osalejaid kokku 133.
  • III liigas Ivar 8. kohal ja Jimmi oli 15. kohal ning Jüri 17 kohal. Seejärel tuleb tükk tühja maad ja seejärel Lauri 115 kohal.
  • IV liigas oli Lauri langenud 41 kohale ning mitmed vanad rivaalid juba väga kaugele ette jõudnud. IV liiga tabeli teisest poolest leiab veel Meelise, kes on tõusnud 186 osaleja hulgas 125 kohale. Ära märkimist väärib, et kohe kohe on Meelise sõnul saabumas esimene mänguvõit.
  • Teistest klubiliikmetest väärib eraldi esiletoomist veel Kristjan, kes on kõigist edetabelistest välja kukkunud ja jõudnud ühele pulgale Mihkli, Siimu ja Andresega, kellel puuduvad punktid – ja Kristjanil ka ordenid jooksvast aastast. Järgmise aastalõpu turniiri Next Generation Cupi koosseis hakkas paika loksuma.

Mais naasis võistlussporti Lauri, osaledes IV liiga turniiri tuli kaotus kohe esimeses ringis 6:4, 4:6, 4:10. Tagantjärgi tarkus, mis oleks võinud eelmise nelja suvega selgeks saada, saviliival tuleb kasutada saviliiva jalanõusid. Lauri mõtles, et erilist vahet pole, mul oli head jalad, aga nagu selgus, siis on ikka küll vahet. Rohkem mais Lauri väljakule ei trüginud – lakkus haavu. Kolmandas liigas toimus kaks turniiri, kuid neil TK Rockbottom esindatud ei olnud. Mais toimus ka II liiga turniir, kus kohal oli Erki, kes kaotas esimeses ringis 4:6, 5:7. Väidetavalt olevat mäng olnud tasavägine, kuid kaotjas kumbki pool ja ka pealtvaatajad ei kahelnud!

Mais oli ka välislähetus, kui TK Rockbottomi juhtrühm käis Madridis vaatamas, kuidas päriselt on võimalik tennist mängida. Lisaks pikkadele päevadele tenniseväljakutel tekkis huvi ka kultuuri vastu ja kaaluti tõsiselt ka kultuurikihikogumist näituste külastamisega. Tiheda tenniseprogrammi seda seekord siiski ei võimaldanud.

.

Spread the word. Share this post!

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga