Suvi 2019 (juuni)

Juunis toimus kolm IV liiga turniiri. Esimesel turniiril oli kohal kohe ka Lauri, kes esimese ringi vastase võitis mängleva kergusega 6:2, 6:2. See oli esimeseks võiduks pärast pikka pausi alates 2018. aasta oktoobrist. Teises ringis pingutas Lauri esimeses setis, teises setis juba vähem ja kolmandas lihtsalt tahtis hästi kõvasti palli lüüa. Enamik neist läksid taha seina, vastane kommenteeris, kui pallid lendasid tahaseina ilma mahapõrketa. Sellega tuli tunnistada, et vastane oli parem 7:5, 3:6, 7:10. Juuni teisel turniiril TK Rockbbottom esindatud ei olnud, kuid kuu lõpus Tallinna turniiril oli taaskord Lauri kohal. Pärast eelmise turniiri võitu oli tunne, et nüüd tuleb, ja kui kohe mitte turniiri võitu, siis finaalikoht või karikas kindlasti. Läks aga nii, et vastaseks tuli Aivar, kes lööb palli tagasi ja hästi. Laurile selline mäng, kus vastane lööb palli tagasi ja ei eksi – ei sobinud see päev. Kindel, aga see eest kiire kaotus 5:7, 2:6 ja siit järgmine õppetund – kui pärast pikka pausi saad ühe võidu ja arvad, et nüüd hakkab tulema, siis tegelikult oli see võit juhus ja jätkad kaotamist (jääd oma liistude juurde pusseppade keeles).

Juunis toimus III liigas kolm turniiri. Esimene neist Tartus, kus ükski Rockbottomi liige kohale ei läinud, sest meeleheide punktide saamiseks polnud veel piisavalt suur. Teine turniir oli juba Tallinnas. Klubi käis esindamas Lauri. Esimeses ringis kohtus Toomasega. Pingeline mäng lõppes üllatuslikult Lauri võiduga 7:5, 6:4. Lauri esimene võit III liigas. Edasi tuli vastaseks Kalle. Mängu alguses õnnestus Lauril loodusjõud appi võttes täiesti ootamatult hästi mängus püsida ja agressiivne olla. Kuidagi õnnestus selle najalt purjetada taibreigini, kuid see tuli siiski kaotada 7:2. Teises setis ei suutnud Lauri ennast enam koguda, muutus pehmeks ja parem võttis oma. Kokkuvõttes kaotus Laurile 6:7, 2:6. Kolmas juuni turniir toimus Pärnu, kuhu klubi esindama sõitsid Jimmi, Ivar ja Jüri. Lauri puudus tervislikel põhjustel. Jimmi sai vastaseks IV liiga TOP3 mängija ja kaotas täiesti kindlalt 2:6, 4:6 (väga tugev tagasiside Jimmi tegelikule tasemele). Jimmit tänas kõigevägevamat, et omal ajal oli ta jõuga 4ndast liigast 3ndasse tõstetud ja tagasilangemis reglement puudub.  Ivar ja Jüri võitsid esimese ring kohtumised kindlalt. Teises ringis mängisid Ivar ja Jüri omavahel ning Jüri võitis 7:5, 6:2. Poolfinaalis tuli aga ka Jüril kaotust tunnistada.

Juunis toimus ka kolm II liiga turniiri. Ainukesena neist oli esimesel esindatud RockBottom ja kohe suures koosseisus: Erki, Ivar, Jimmi. Esimeses ringis läksid vastamisi Erki vs Jimmi. Erki alustas mängu paremini ja võitis esimese seti 6:4. Teises setis proovis Erki tennist mängida ja kaotas 2:6. Kolmandas, otsustavas setis, pani Erki oma tagasilükkamise masina tööle, lasi pehmeid plönne poolde väljakusse, Jimmi närv ja oskused ei pidanud vastu, ning Erki võitis 10:6. Taamal tagus Ivar, kes sai samal ajal oma esimese võid II liigas, kui võitis III liiga kutti 6:7, 6:2, 10:8. Teisest ringist, ei Ivar, ega ka Erki enam edasi ei saanud. Erki seejuures on muutnud oma stiili eriti kaitsvaks ning mõningates ringkondades teatakse tedatagasiajaja, kiui kutti kelle tehnika meenutab „puukätt“. Järgmisets postitustes kindlasti pühendame eraldi tähelepanu Erki stiilile ja lisame võimalusel ka videod õppematerjaliks.

Spread the word. Share this post!

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga