Novembri edetabelid

Novembrilõpu ülevaade edetabelitest.

Neljandas liigas toimus kolm turniiri. Jimmi osales neist kahel. Ühel turniiril kaotus finaalis ja teisel turniiril kaotus teises ringis. Kokku 5,6 punkti, millega õnnestus kindlustada oma teist kohta. Ivar ei osalenud ühelgi turniiril, kuid säilitas kolmanda positsiooni. Lauri osales ühel turniiril, kus piirdus traditsiooniliselt teise ringi mänguga. Tasuks langemine kohale 15 ning tõsine risk välja kukkuda 16. parema hulgast.

Kolmandas liigas toimus novembris kaks turniiri. Ivar osales ühel turniiril ja jõudis seal kohe ka kolmandasse ringi! Tasuks 4,5 punkti ning tabelis 20. koha võrra tõusu ning maandumine kohale 58. Jimmi, turniiride hirm nagu ta on, osales mõlemal turniiril. Ühel kaotas esimeses ringis, kuid võitis miinusringis ja teisel turniiril võitis esimeses ringis. Tabelisse juurde 4,2 punkti ning tõus 114. kohalt 84-ndale. Lauri osales ühel turniiril ja kaotas mõlemad mängud. Punktisaagist ei räägi. Tabelis tõusis Lauri 4 kohta ning maandus 122 kohal.

Kuna jätkuvalt on olukord nukker, siis olgu öeldud, et Kristjan on 126 kohal ning tabelis ei ole endiselt ühtegi Erki nimelist.

Spread the word. Share this post!

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga