VIII turniir III liigas, 18 november

Järjekordne turniir III liigas toimus 18. novembril Tallinki tennisehallis. Turniir suure osavõtjate arvu ja ohtrate emotsioonidega.

Seekord sai turniir alguse juba reede lõunast, kui selgusid loosimise tulemused ning hakati üksteisele Ali pilte ja tsitaate saatma. Marguse vastaks legendaarne Leego ning Lauri vastane seni veel tundmatu, kuid kolmanda liiga edetabelis 100. kohta eespool. Kõige parema loosi sai Ivar, vastaseks Kristjan, kelle puudusid igasugused edetabeli punktid.

Marguse mäng oma vastasega kulges väiksemate tõusude ja mõõnadega geim-geimis seisuni 5:5. Seejärel katkes kannatus ning tekkis tahtmine mäng ära lõpetada – tulemuseks kiiresti 5:8 kaotus.

Ivari mäng kulges nii nagu vastase edetabeli koht (loe: koha puudumine) ennustas. Vastane üritas ühel ja teisel viisil palli tagasi toksida, aga ei õnnestunud. Ivarile kiire ja korralik võit 8:3.

Lauri mäng möödus sissetallatud rada mööda. Lauri läks oma vastase ohtrate viga saatel kiiresti 5:1 juhtima. Seejärel totaalne kangestumine ning seisuks 5:6. Veel viimase ponnistusega seis 6:6 ning siis vabalanguses lõpuni 6:8. Lihtsalt masendav ja edaspidiseks mõtted puuduvad.

Plussringides jätkas Ivar, kes järgmises ringis sai veel võidu 8:4 ja siis tuli ka temale vastu Leego. Mäng täpselt sarnane Jimmi mänguga – kuni kannatas, seni püsis mängus. Tulemuseks 5:8 kaotus. Aga siiski, III liiga turniiril kolmas ring on hea tulemus.

Miinusringist pole palju rääkida, Lauri sai korraliku kolaka 1:6, Margus võitis Jörgenit 7:5 ning isegi Kristjan olla leidnud sellele päeval mängja keda suutis pärast tasavägist algust võita.