AASTALÕPU TURNIIR 2017

Tenniseklubi Rockbottom aastalõpu tenniseturniir toimub Audentse tennisekeskuses 30. detsembril 2017.

Kutse lunastanud:

 1. Lauri – 4 liiga tase.
 2. Ivar – 4 liiga tase, kes jõuga suundus 3 liigasse. 4ndat liigat ei ole kordagi võitnud.
 3. Jörgen – 4 liiga ühekordse finaali (kaotuse) tase
 4. Erki – rohmaka, lükkava ja lõhkuva stiiliga 3 liiga tase.
 5. Jüri – 10a kolmanda liiga tase, alustas tennisega kui ei olnud 4ndat liigat ja peab 3ndat liigat seetõttu oma tasemeks.
 6. Andres – 10a kolmanda liiga tase, kuid ikka saab esikümne meestelt 1:8.
 7. Margus – stiilipuhta mänguga, konstantselt ei mängi oma tõelist taset välja, peaks kuuluma vähemalt 3 liiga etteotsa.
 8. Kristjan – 3 liigas poole aastaga saavutanud napilt ühe miinusringi võidu Rimi kilekotiga spordivarustuste kandva ülekaalulise härra üle.
 9. Mihkel – 4ndas liigas topp 100sse tõusmine ei ole seni õnnestunud.

Osalejaid oli viis. Pärast anonüümset vihjet, et turniiril osaleb ka V.K, jättis Kristjan vigastusele viidates osalemata. Vihje osutus eksitavaks.

Esimesena läksid vastamisi Lauri vs Mihkel ning Erki vs Margus. Loos oli halastanud seenior Ivarile, kes sai esimese ringi vabaks ning kodus natukene pikemalt tukastada.

Mihkli servi vigade saatel sai Lauri kiire võidu 6:0. Samal ajal oli aga kõrval väljakul toimumas midagi kummalist. Sageli oli kuulda kiunuvat „Uskumatu“ ja „Ei ole võimalik“ ning halli konstruktsioonide värinat. Väljakul madistasid stiilipuhas Jimmi ja rohmakas Erki. Kohati jäi mulje, et taotakse niisama reketiga palli. Korda tabas Jimmi tagaseina, siis lage ja siis jälle ventilatsiooni toru. Palju ei puudunud hoiatusest: „Poisid, kui te lõhkumist ei lõpeta, pean ma Teie mängu ära lõpetama“. Üllatus oli suur, kui selgus ka tulemus, sest kokkuvõttes oli Erkil läinud aga Jimmiga 1,5 tundi. Erki võitis 6:0.

Järgmiseks mängisid Lauri ja Ivar. Aasta otsa oli Ivar võitnud. Eelmisel päeval oli Lauri saanud Ivari käest trennis ühe geimi. Aga see kolakas oli Ivarile kiire tulema. Pusis mis ta pusis, aga oma tavalisest tasemest jäi kaugele ning tasakaaluka ja stabiilse Lauri vastu ei olnud võimalustki. Seisul 5:1 sai Ivar kaks geimi järjest, kuid seejärel vormistas Lauri kindlalt seisukus 6:3 ja oligi kott pähe tõmmatud.

Järgmisena võttis Jimmi Ivari ette. Alguses olla Ivar küll juhtinud, kuid pikka pidu ka seal ei olnud ning lõppseisuks 7:5 Jimmile. Nagu sellest veel vähe oleks, oli kord Erki käes. Ivar läks väga hea mänguga 4:1 juhtima, kuid siis kordus kõik ning lõppseisuna võitis Erki 6:4. Viimaks oli kord Mihkli käes ja Ivar lasi looma lahti ning tuusteldas mis jaksas. Mihkel rõõmustas saadud geimi võidu üle: seis 6:1 Ivarile.

Vahepeal oli Erki mänginud veel Mihkliga ja võitnud 6:1 ning seejärel Lauriga. Lauri vs Erki läks seisuni 3:3 viigiseisul ning Erkil jõudis juba jalg värisema hakata, et nüüd saan jälle pähe, aga seekord sai Lauril kütus otse ning võit Erkile – kes mängis eriti lõhkuvalt.

Ja lõpuks maiuspala. Jimmi „stiilipuhas“ Simson ning Lauri „TS“ Künnapuu. Ega siin pikalt rääkida pole. Seisul 4:0 hingas Jimmi kergendavalt kui võitis geimi – vähemalt kuivalt ei saanud. Viimases geimis oli Jimmil juba tõsine frustratsioon ja piin väljakul olla. Sel päeval pääses masinaklasside erinevus maksvusele, Jimmi on sääreväristajaga lihtsalt ei saagi saada superbike vastu.

Kui lugeda võite, siis võitis turniiri Erki. Kui lugeda aga kui palju kulus aega Ivari ja Jimmi võitmiseks, siis oli selge võitja Lauri. Pärast turniiri tänas Ivar viisakalt Jimmit Mihkli kaasa kutsumise eest, muidu ei ole Ivar ühtegi võitu saanud. Turniiri tulemused:

 1. Erki (4 võitu)
 2. Lauri (3 võitu)
 3. Margus (2 võitu ja 1:6 kaotus Laurile ja 0:6 kaotus Erkile)
 4. Ivar (1 või ja seenioride klassis I koht)
 5. Mihkel (2 geimi võitu)

Ja nüüd helgemad hetked turniirilt (NB: Tegemist ei ole professionaalsete näitlejatega, vaid päriselt ka mängiti nii).

Spread the word. Share this post!

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga