XIII turniir IV liiga, 9. detsember

Järjekordne turniir IV liigas toimus 9. detsembril Tere tennisehallis. Järjekordne turniir, järjekordsed emotsioonid

Loos tõmbas Jimmile värina sisse juba reede õhtul. Lauri oli värisenud viimased kolm kuud (st terve hooaja). Ivar läks III liiga turniirile ja on üldse viimasel ajal kahtlaselt positiivne.

Lauri läks esimesena väljakule. Väga krampis ja närvis. Suurearvuline publik (2 inimest) elas tormiliselt kaasa (1 lühike aplaus (vastasele)). Igatahes suure hädaga õnnestus 8:4 võita. Seejärel oli Jimmi esimese ringi kohtumine. Jutt lühike nagu ka Jimmi turniir. Mängis, kaotas oma servivigade saatel 4:8 ja saigi pesema nng õhtuks valmistuma. Lauril oli veel teise ringi mäng. Kõik läks nii nagu ikka. Korraliku mänguga 6:1 juhtima. Seejärel kramp ja nagu kelguga mäest alla sõites vastasel 7:0 vahespurt ja oligi mäng kaotatud 6:8. Sai ka varakult koju – nagu ikka.

Positiivse poole peale läheb see, et Meelis osales esimest korda IV liiga turniiril ja ei võitnud ühtegi geimi. Meelis, kui sa palju trenni teed ja kõvasti pingutad, siis võid 1,5 aasta pärast, peale lugematuid tunde harjutamist, jõuda sama kaugele kui Jimmi praegu on ja võita IV liiga turniiri esimeses ringis juba 4 geimi.

Õhtul oli põhjust haavu lakkuda. Seekord tehti seda ühiselt. Üritus oli niivõrd morbiidne, et Ivar keeldus osalemast.

Turniiri emotsioonid annab edasi seekord ka Jimmi (enne loosimist) valmistatud pildiseeria Lauri tavalisest turniirist. Vot sulle saatuse vingerpussi Jimmi!

MIKS MINA

 

KADUGE KÕIK EEMALE

 

MIINUSRINGI MA MÄNGIMA EI JÄÄ

 

NUTUPADI ON KODUS VALMIS PANDUD

 

PISARAKUIVATUS KOMPLEKT PADJAKÕRVAL

ÕHTU TULEB TEMPOKAS, KÕRVALDE TULEB KUULDA SÕPRADE ÕNNESTUMISI TURNIIRILT

 

EELNEVAT KOKKUVÕTTEV JÄRGMINE HOMMIK

 

Lõpetuseks vastus eelmise nädala kuulajamängu küsimusele. Lauri kolm sarnasust videoga: Enne turniiri medalimõtted peas, turniiril täielik häving, aga sponsorite abiga tippspordist ei loobu! Palju õnne õigesti vastajatele.

Spread the word. Share this post!

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga