XXVIII turniir III ja IV liigas, 21. aprill

Järjekordne turniir Eesti tennise III ja IV liigas toimusid 21. aprillil Laagri ja Audentese tennisehallis.

Esmalt III liiga turniirist, kus osalesid Jimmi ja Duubli-Ivar. Duubli-Ivaril oli esimene ringi vaba. Jimmi rapsis esimeses ringis kõvasti. Alguses jäi 0:2 taha ja seejärel ka 3:6. Enda jutujärgi hakkas Jimmi pärast seda targemalt mängima ja paremini ründamise kohti otsima (loe: toksis palli lihtsalt tagas). Igatahes kuidagi õnnestus Jimmil võita 8:6 ning selle käigus käis ka vastase reket korda 3 kardinate vahel.

Teises ringis sai Ivar oma vastasest üllatavalt kergelt 8:3 jagu. Jimmi läks kokku aga turniiri esimese asetusega. Oma jutu järgi jälle suurepärane mäng, millest kaasa võtta ainult positiivset emotsioonid ja lubadused poole aasta pärast kõiki võita. Seekord aga kaotus 6:8. Duubli-Ivar esines veerandfinaalis nime vääriliselt ja Jimmi väikese kaasabiga tribüünilt kaotas 5:8.

IV liiga turniiril esindas Rockbottomit Lauri. Tänu enam-vähe edetabeli kohale oli saadud taaskord asetus ning see andis esimese ringi vabaks. Teises ringis sai vastamisi mindud uue alustajaga. Soojenduse ajal oli selge – küll see mäng ära tuleb, olen ju parem, kohe kõvasti. Kui soojendus lõppes, oli kips kohal ja võistlusnärvist hakkasid käed, jalad värisema. Esimese oma servigeimi andis Lauri ära kiiresti. Seejärel õnnestus vastast murda ja siis ka oma serv ära võtta. Peagi oli Lauri juhtimas 4:1 ja siis ka 5:2 ning lõpuks 6:3. Siis sai Lauri poolt aga sisse lülitatud täiesti uus käik ning vigu hakkas tulema veel rohkem ja täiesti uskumatutest kohtades ning kohe oligi seis 6:5. Siis aga õnnestus pall lihtsalt tagasi toksida ning sai ka kaks järgmist geimi Lauri kasuks kangutatud. Lõppseis 8:5.

Veerandfinaaliks oli suurepärane eelmäng tehtud. Sellise mänguga oli ennustada järgmiseks kohtumiseks 0:8 kaotust. Mäng algas tasavägiselt ja kulges geim-geimis, kuigi vastase kerge juhtimise tähe all. 6:6 viigiseisule jõudes oli vastane füüsiliselt väsinud ja piisavalt emotsionaalne, et ka reket ühe lühema lennu seina tegi. Lauri säilitas aga viisakuse ja ei kasutanud vastase ajutist nõrkust ära, vaid andis kaks järgmist geimini ning kaotas veerandfinaali 6:8. Ja kuna peale järjekordset pettumust midagi paremat öelda ei ole, siis tuleb nentida: „Selle tulemuse pealt on hea edasi minna“.