VII turniir III liigas, 28. oktoober

Järjekordne turniir III liigas toimus 28. oktoobril Tondiraba tennisehallis.

Turniiri eel oli Jimmi enesekindlus juba kõik mõistlikuse piirid ületanud. Nädala sees oli korduvalt vanainimest (Ivar) väljakul kiusatud. Lauri oli madalam kui muru. Loos naeratas Jimmile, kelle vastaseks tuli Jörgen, keda Jimmi edastas nii kolmanda, kui ka neljanda liiga edetabelis. Lauri vastane oli aga eelmise aasta neljanda liiga teine.

Esimesena läks väljakule Jimmi. Mäng algas kiirelt. Jimmi oli liimist lahti ja varsti oli seis 0:3. Väljaku kõrvale oli kuulda vaid Jimmi kommentaari: „Geimid sulavad kiiremini kui eilne lumi“. Ja ega sellest mängust asja ei saanudki. Pool tundi hiljem algava Lauri mängu alguseks kõõlus Jimmi juba tribüünil. Nagu hiljem selgus 2:8 oli tõsiasi. Enesekindlusesse oli löödud esimene mõra.

Lauri alustas oma mängu agressiivselt ja läks 3:0 juhtima. Seejärel sai mõlgutatud mõtteid selle üle, et nüüd vist tulebki võit ja seisuks 3:2. Korraks veel ponnistatud 4:2 ning seejärel Lauri poolt pikad dialoogid iseendaga, mis lõppesid seisul 4:7. Korraks sai veel ennast kogutud 6:7 ja järgmises geimis seisul 30:30 kaks täpselt pihta löödud rabakut ning oligi kaotus 6:8 käes.

Miinusringides tegi RockBottom ajalugu ning mõlemad seni kolmandas liigas võiduta olnud mängijad said kirja esimese võidu. Jimmi võitis oma vastast, keda õieti ei olnudki, 20 minutiga 6:1. Lauri madistan küll mõne võrra pikemalt, aga võit 6:3 tuli siiski.

Turniiri järel Ivarilt õiglane kommentaar: „Jimmi sai saatuse käest teenitult lumelabidaga“. Nüüd, kus esimesed mõrad on enesekindlusesse löödud, tuleb anda natukene veel vett ja soola ning Jimmi pudeneb esimese külmaga koost nagu paekivi killustik.