I turniir IV liiga (9. september 2017)

I turniir tuli kiiremini, kui pisarad eelmisest hooajast kuivada jõudsid. Hooaja I turniir toimub 9 septembril Laagris.

Nädala alguse kommentaarid turniiri eel:

Jimmi: Mõned turniirid, mõned karikad ja sa pead üksi IV liigasse jääma Lauri!

Lauri: Edu saavutamiseks võib olla vajalik saatanale ohverdamine.

Loos laupäevaseks turniiriks:

Loosimise järgsed kommentaarid:

Jimmi: RockBottom saab väärilise alguse 🙂

Lauri: Homme miinusringi ei mängita

Ivar: Esmaspäeval saab vähemalt üks teist treenerile öelda, et jõudis teise ringi.

Turniiripäev

Hommikul, Jimmi autos turniirile sõites, sai juba uuritud, kas Jimmi on valmis ootama jääma, kui Lauril pikemalt läheb. Jimmi ainult naeris salakavalalt. Mängu eelne soojendus möödus eriliste emotsioonideta, kuid loosime hetkel hakkas pulss ülesse minema.

Lauri alustas servimist ja andis oma servi põhimõtteliselt kuivalt ära. Kuigi joostud ei oldud, siis pausile minnes tilkus Jimmi higis – pinge oli niivõrd ränk 1:0. Pärast pausi andis ka Jimmi kohe oma servi kuivalt ära ja seejärel oli Lauri kord oma serv kuivalt ära anda 2:1. Järgmisele pausile minnes teatas Jimmi, et pinge on nii suur, et kõrvades on tunda südame lööke. Lauri oli kõnevõime kaotanud. Järgnes Jimmi poolne oma servi ära andmine ohtrate topeltvigade saatel, millele järgnevalt andis Lauri veelkord servi ära, kui mitte enam kuivalt. Tekkinud olid esimesed pallivahetused, mille käigus värisevate kätega lükati palli üle võrgu mõned korrad 3:2. Seejärel saavutas Jimmi kindluse ja tegi esimesed arglikud löögid 4:2, järgmises geimis oli Lauril selg vastu seina, sest väga kiire lõpp esimesele turniirile hakkas paistma ning otsus pallid kõrge kaarega tagasi lükata oli kerge tulema 4:3. Pausile minnes lihtsalt naerdi oma mängu taseme üle, sest sõnad olid liigseks muutunud. Järgnevalt hakkas Jimmil kindlus tekkima ja 6:3 oli tõsiasi. Seerjärel 6:4 ning järgneva 15 minutilise geimi järel, kus mõlemal oli n+1 võimalus mäng enda kasuks pöörata, saabus seis 7:4. Pausil olles lõi Lauri käega, kui läks trumm, siis mingu ka pulgad, ning koostoimes korraliku servi ja Jimmi kipsiga oli seis 7:7. Jimmi kipsist annab tunnistus ka servitehnika: enne servi löömis sai mitu korda palli lihtsalt õhku visatud (käed värisesid nii palju, et vise läks täiesti valesse kohta). Kiirest lõpus oli enne mängu algus seisuks 4:1. Järgnes paras pusimine ning 6:5 seisul tekkis Lauril mõte, et kui see punkt tuleb, siis tuleb terve mäng. Aga Jimmi säilitas meelekindluse ning 7:5 võit kiires lõpus oli tõsiasi. Esimene omavaheline ametlik mäng lõppes seal, kus ta lõppema pidi – kiires lõppmängus.

Järgnevaks ringiks oli Jimmi juba enesekindluse saavutanud ning 8:5 võit oli tõsiasi. Seejärel võeti ette seni võitmatu Samson ning ka seal saavutati kindel 8:4 võit, kuigi seisul 4:4 hakkas pinge tekkima. Kuna finaal jäi järgmisele päevale, siis sai pettumuse ja viha segus sai Jimmi meelitatud õhtul suppi sööma ja supi kõrvale ühte õllet võtma. Tulemuseks 2 Quick Starti kontset Venuses ning Jimmi järgmise päeva finaali kaotus 6:4, 3:6 ja kiires lõpus kaotus 7:9.

Järgnevas videos ülevaade IV liiga I turniiri II koha omaniku kaarega löökidest, platsil vudimisest ning lõpetuseks geniaalne ülepea löök, mida kadestaks isegi Nadal.